Facebook видалила антиукраїнські акаунти з Росії

Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила три групи облікових записів з Росії, Ірану, В’єтнаму і М’янми за порушення політики компанії про іноземне втручання.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє 1NEWS.

“Сьогодні ми видалили 78 акаунтів в Facebook, 11 сторінок, 29 груп і чотири аккаунта в Instagram за порушення нашої політики, спрямованої проти втручання іноземних гравців або урядів. Вони (втручання) відбувалися з Росії і в основному концентрувалися на Україні і в сусідніх країнах”, — зазначено в заяві.

Відзначається, що власники деяких з акаунтів видавали себе за цивільних журналістів і намагалися встановити зв’язки з політиками, журналістами і громадськими діячами в регіоні. Facebook стверджує, що видалені сторінки можуть бути пов’язані з російськими службами військової розвідки. Вони, зокрема, публікували інформацію про російську військову операцію в Сирії, ситуацію з етнічними меншинами в окупованому РФ Криму і катастрофу малайзійського Boeing рейсу MH-17 на Донбасі в 2014 році.

Також була видалена група акаунтів з Ірану, яка намагалася впливати на аудиторію в США, і ще одна група з М’янми і В’єтнаму, яка впливала на аудиторію в М’янмі. Відзначається, що всі три групи не пов’язані між собою.Джерело: УНН

Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/facebook-vydalyla-antyukrayinski-akaunty-z-rosiyi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя